Jsme srdcaři

Náš spolek je založen za účelem zlepšení kvality životního prostředí a ovzduší v České republice, zejména však na Ostravsku.

Nabízíme možnost aktivní účasti na koferencích, přednáškách, projektech a všude tam, kde můžeme zúročit naše odborné zkušenosti.  

Nikola Carić ​| ředitel, jednatel

odborník na ovzduší

Město Ostrava nenabízí zrovna kvalitní ovzduší, o čemž se přesvědčil i Nikola, který se do města přestěhoval z Olomouce. Začal v Ostravě trpět respiračními problémy a o problematiku kvality ovzduší se rozhodl zabývat v rámci své práce v organizaci Čisté nebe. 

Odtud také vzešel nápad na senzorické měřáky ovzduší DUSTEE a umožnit každému člověku změřit si kvalitu vzduchu, který dýchá v konkrétním okamžiku, a tomu případně přizpůsobit venkovní aktivity. 

Nikola z Čistého nebe odešel a rozhodl se osamostatnit. Pokračuje v zúročování svých odborných znalostí a zkušeností ve svém projektu Nádech z.s.

E-mail: Nikola@nadech.cz | tel: + 420 734 740 341

Sandra | koordinátorka projektů

mistr správně ořezané tužky a plánování

Je milovnicí všeho, co voní papírem. Nikdy neodolá koupit si další tužku, fix, stopadesátý zápisník či diář. A protože miluje diáře a plánování, nedělá ji žádný problém vše zorganizovat, aby vše šlapalo jak má.

Sandra má bohaté zkušenosti s administrativou z advokátní kanceláře a také ze soudu, kde roky působila. Poté se osamostatnila a pracovala jako virtuální asistentka.

A protože Sandra potřebuje být i kreativní a vyvážit své zarovnané komínky papírů a odškrtnutých splněných úkolů, je i inspirativní lektorkou kurzů a umí rozzářit celý váš svět ve své poradně Sandra Living.

E-mail: info@nadech.cz